En iyi ürünlerin
tedarik edilmesi

Sertifikalı
üretim

Tekrarlanan
analizler

Sürdürülebilir
düşünme

En yüksek standartlar karşılandığında, daha yükseklerini arıyoruz.

Biomet olarak kısa yolları reddediyoruz. Kapsamlı testler yapmak, en yüksek kaliteli malzemeleri elde etmek, temiz bir üretim süreci oluşturmak ve çevreyi korumak için yatırımlar yapıyoruz. Tıp uzmanları, araştırmacılar ve mühendislerden oluşan ekibimiz, her ürünü ve süreci düşünceli bir şekilde inceleyerek bilime önderlik eder. Bu nedenle uzun süredir sağlık pratisyenleri, ulusal takımlar ve dünyanın dört bir yanındaki ailelerin güvendiği marka biziz.

Daha kaliteli malzemeler için daha iyi standartlar geliştiriyoruz.

Biomet olarak, bileşenlerimizin nereden geldiğine fazlasıyla önem veriyoruz. Biz sadece uygulamalarında kaliteyi, bilimsel çalışmayı ve sorumluluğu önemseyen tedarikçilerle çalışıyoruz. Daha iyi bileşenler, daha iyi etki ve biyoyararlılık, ve sonuçta daha iyi sağlık anlamına gelir.

Önemsediğimiz faktörler

Alerjenler

Klinik Araştırma

Menşei

Katkı Maddeleri

Emilim

Şeffaflık

Biomet “İçermez Listesi”

Tedarik zincirinde şeffaflığı sağlamak için kendi ürünlerimizi üretiyoruz.

10 yıldan fazla bir süredir temiz üretim uygulamalarına yatırım yapıyoruz. Magnezyum stearat veya vücutta emilimi engelleyebilecek diğer bileşenleri kullanmayı reddediyoruz – bu karar üretim sürecimizi zorlaştırsa bile. Üretimlerimizi GMP sertifikalı üretim tesislerimizde gerçekleştiriyoruz.

Sertifikalar

İyi Üretim Uygulamaları

Biomet, ürünlerini güvenilir ortamlarda ve koşullarda ürettiğini belirten örnek bir sertifikaya sahiptir. Üretim tesisimiz, depolarımız ve nakliye merkezlerimiz düzenli olarak denetlenir ve her denetlemeyi geçmiştir. Biomet için üretimde bir kalite yaklaşımıdır ve çalışanlarımızın profesyonel çalışmasını temin ederek güvenilir ve etkili ürün üretimini garanti eder.

Kalite Yönetim Sistemi

Biomet için Kalite Yönetim Sistemleri bir rehberdir. Üretim, araştırma ve hizmet alanlarında kalite güvencemizi kapsamlı bir biçimde tanımlayan standartlar kümesidir. Biomet, sahip olduğu sorumluluklar ile daima kalite sistemini geliştirir, belgeler, firma içerisinde kalite tetkik uygulamaları yapar ve üretim, Ar-Ge, klinik çalışma, satın alma ve hizmet konularında eğitimler verir.

Çevre Yönetim Sistemi

Biomet, çevre konusunda kendini her zaman sorumlu hisseder ve üretimde zorluklar yaşayabilmesine rağmen çevreye zararsız maddeler kullanmaya özen gösterir. Çevreye verilen zararı minimize etmeye çalışmak ve geleceğimize sağlıklı çevreler sağlamak adına tesislerini günceller. Uygulamalarında kaliteyi ve sorumluluğu önemseyen tedarikçilerle çalışır.

Dört Adımda Test

Dört adımda test yapabilmemize izin veren gelişmiş teknolojili iki laboratuvara yatırım yaptık. Ayrıca dünya çapında birçok üniversite ve laboratuvarla ortak çalışmalar yürütüyoruz.

Adım 1

Hammadde ve bileşenler. Her hammadde ve bileşeni test ediyoruz. Şirket içi laboratuvarımızda, 1000’den fazla kirletici madde için tarama yapıyoruz.

Adım 2

İşlem içi test. Tutarlılığı doğrulamak için işlemdeki her partiyi homojenlik ve kimlik açısından test ediyoruz.

Adım 3

Bitmiş ürün testi. Her bitmiş ürünün kimliğini, gücünü ve saflığını koruduğunu ve üretim sırasında mikrobiyolojik kirlenme olmadığından emin olmak için test ediyoruz.

Adım 4

Sağlamlık testi. Ürünümüzün son kullanma süresinin dolmasına kadar olan etiket talebini karşıladığını doğrulamak için ürünün sağlamlığını test ediyoruz.

Çevremizi korumak için sürdürülebilir düşünüyoruz.

İş kazancı uğruna çevreden asla ödün verilmemesi gerektiğine inanıyoruz. Biomet’te çevreyi ve değerli kaynaklarını korumak için üzerimize düşeni yapmak kalite standartlarımızla bütünleşmiştir.

Nesli tükenmekte olan bitki kaynaklarını koruyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız bitkisel içeriklerin koruyucusu olmaktan gurur duyuyoruz. Eğer bir botanik bileşenin nesli tükenmekte olduğunu öğrenirsek veya fazla kaynak kullanımının mevcut sarf malzemelerinin kalitesini azalttığını öğrenirsek, ürün hattımızda kullanımını keseceğiz ve benzer bir etki mekanizmasına sahip farklı bir bitkisel ham madde önereceğiz, ancak yalnızca standartlarımıza uygun bir kalite profiline sahip olduğundan emin olduktan sonra.

Çevresel etkimizi hafifletiyoruz.

Kağıtsız “toplama, paketleme ve gönderme” esasen müşteri siparişlerini işlerken kağıt ve mürekkep toner kullanımını ortadan kaldırmıştır. Sevkiyat kutularından kağıda, balonlu naylon ve içlerindeki havalı paketlere kadar, sevkiyat malzemelerinin neredeyse tamamı geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmektedir. Çevreye olan sorumluluğumuzun farkındayız ve koşulları daha da iyileştirmek için her geçen gün teknolojilerimizi geliştiriyoruz.