Analizler

Dünyada 40’tan fazla bilimsel çalışma.

Kalite

Temiz üretim uygulamalarına yatırım yapıyoruz.

Uzman Ekibimiz

İşbirlikleri

Basında Biz

Profesyonel Araçlar

Kaliteyi  ve bilimsel çalışmayı önemsiyoruz.

İçermez Listesi

İstenilmeyen maddeler.

Blog

Potansiyelinizi keşfedin.

Video

İzleyin ve öğrenin.

Biz Kimiz?

1989 yılından bugüne kadar biyokimya alanında birçok akademik ve bilimsel çalışmaları bulunan Prof. Dr. Metin Bülbül tarafından kurulan Biomet™, bitkisel ve inovatif ürünlerin üretimi, geliştirilmesi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

İnsanı ve insan sağlığını ön planda tutuyoruz.

Biomet, sahip olduğu değerlerin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak sürdürülebilir kaynaklara sahip çıkmanın ve destek olmanın yanı sıra; insanı ve insan sağlığını ön planda tutarak yaşam kalitesini yükseltecek güvenilir, kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmayı ilke edinmiştir.

Yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Bitkilerin destekleyici tedavileri faaliyetinde sektöre ışık tutarak Prof. Dr. Metin Bülbül’ ün 30 yıllık akademik birikimi esasında var olan Biomet, insan sağlığını ön planda tutarak yaşam kalitesini yükseltecek güvenilir, kaliteli ve inovatif ürünler sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Biomet, yenilikçi ve destekleyici ürünleri sürdürülebilir kılmak için kendisine esas aldığı Ar-Ge (Araştırma ve deneysel geliştime) ve Ür-Ge (ürün geliştime) faliyetlerini merkezinde konumlandırmıştır.

Bitkisel ilaç sektörüne önderlik ediyoruz.

Hem yurt içinde hem de yurt dışındaki seçkin üniversiteler ve laboratuvarlarda sürdürülen çalışmalar, akademisyen ve profesyonellerden oluşan ekibimiz ile 2013 yılından bugüne devam etmektedir. Biomet, kapsamlı testler yapmak, en yüksek kaliteli malzemeleri elde etmek, temiz bir üretim süreci oluşturmak ve çevreyi korumak için yatırımlar yapar. Tıp uzmanları, araştırmacılar ve mühendislerden oluşan ekibimiz, her ürünü ve süreci düşünceli bir şekilde inceleyerek bilime önderlik eder.

Kaliteyi ve sorumluluklarımızı önemsiyoruz.

Biomet, sahip olduğu sorumluluklar ile daima kalite sistemini geliştirir, belgeler, firma içerisinde kalite tetkik uygulamaları yapar ve üretim, Ar-Ge, klinik çalışma konularında eğitimler verir.

Bundan sonra da Türkiye ilaç pazarına farklı ve inovatif ürünler kazandırırken aynı zamanda ihracata da odaklanarak hızla büyüyen saygın bir kuruluş haline gelmek, ileri teknoloji ile üretilen kaliteli ürünleri insanlarımızın kullanımına sunmak, Biomet’ in temel hedeflerindendir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarını yerine getirmek, Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak temel görevidir.

Bizi Takip Edin

Gelişmelerden haberdar olmak için Biomet İlaç’ı sosyal medyada takip edin.